KONST / Litografier / Grafiskt blad 13693612
nr 1369 3612
Grafiskt blad
Gicléetryck, Marcus Jakobsson, "New York Reflektions". Signerad, numrerad EA 2/5, ca 26x37 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 december 2020
kl 18:04:04
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr